Opinie

Bardzo cenię sobie opinię moich pacjentów i klientów. Są one nie tylko potwierdzeniem moich kwalifikacji, ale również cenną informacją zwrotną. To dzięki nim cały czas uczę się i rozwijam. Poniżej możesz znaleźć kilka wybranych przeze mnie opinii, które otrzymałem w ramach mojej pracy:

Szymon Niemiec – ZnanyLekarz.pl

Pan Szymon nie tylko mnie zdiagnozował, ale dzięki Niemu otworzyłam w swoim życiu nowy rozdział, na wizytach było aktywnie również ze strony Pana Szymona a dla mnie to bardzo ważna cecha u Psychologa, żeby nie tylko znaleźć osobę która nas wysłucha ale również zada konstruktywne pytania które dadzą do myślenia. Dostałam wiele ciekawych zadań do domu, które pomogły mi uporać się z wieloma ciężkimi myślami, przestałam wracać do przeszłości w sposób negatywny, spojrzałam na wiele sytuacji z innej strony niż do tej pory. Pan Szymon ma obszerną wiedzę, potrafi odpowiedzieć na wiele trudnych pytań, sprawia wrażenie ciepłej osoby która dzieli się również swoimi doświadczeniami, a to sprawia że pacjent też bardziej się otwiera. Takie podejście jest znacznie mniej spotykane i uważam że takich Psychologów powinno być więcej w PL. Jeśli ktoś potrzebuje zaopiekowania na wizytach to z całego serca polecam Pana Szymona!

Pacjentka umówiona przez portal ZnanyLekarz.pl

Na początku chciałabym powiedzieć o energii Pana Szymona jaką emanuje, od samego wejścia do gabinetu czułam, że jestem w dobrym miejscu. Pan Szymon jest cudownym specjalistą, jest nietuzinkowy, empatyczny, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i wiele wyjaśnia. Otrzymałam cudowne rady, które pomagają mi w obecnym życiu. Otrzymałam również profesjonalną pomoc w znalezieniu innego specjalisty nurtu psychologicznego. Na tą chwilę nasze drogi się rozchodzą ale w mojej duszy nadal są tak ważne i pomocne słowa Pana Szymona. Jestem szczególnie zadowolona i polecam każdemu zasięgnąć pomocy u tego niesamowitego specjalisty.

Pacjentka umówiona przez portal ZnanyLekarz.pl

Po raz pierwszy w życiu korzystałem z pomocy psychologicznej u Pana Szymona. Co wiązało sie z pewnym strachem i niepewnością przed wizytą (powszechne stereotypy i lęk przed nieznanym). Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie bo juz po pierwszych kilku minutach miałem wrażenie jakbyśmy znali się od dawna. Pan Szymon jest bardzo ciepłą otwartą i wrażliwą osobą w odbiorze i miło słucha się jego spokojnego głosu. W związku z tym w tak przyjaznej atmosferze nie czułem żadnego skrępowania na to żeby móc się całkowicie otworzyć na swoje problemy. Te zaś po rozmowie od razu zdawały się być znacznie mniejsze i dużo prostsze do rozwiązania, niż to się wydawało przed wizytą. Działo się tak gdyż dzięki pomocy Pana Szymona szybko i trafnie potrafiliśmy znaleźć ich genezę i przez to łatwiej było zrozumieć z czym dokładnie jest problem. Z tą wiedzą wówczas dużo łatwiej było znaleźć rozwiązanie co nie byłoby możliwe bez pomocy Pana Szymona. Ogólnie po każdej wizycie czułem wyraźną ulgę i pomoc bo poza dużą umiejętnością aktywnego słuchania oraz empatią Pan Szymon posiada ogromną wiedzę ze swojej dziedziny. Jest też bardzo nazwijmy to „życiowy” bo przy okazji można z nim tak po ludzku pogadać na każdy temat. To pozwala też szybko stworzyć bardzo przyjemną relację w ktorej komunikacja odbywa sie bez jakichkolwiek barier i łatwiej jest się otworzyć. Panie Szymonie jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Jakub – pacjent umówiony przez portal ZnanyLekarz.pl

Szkolenie z mgr Niemcem było bardzo wartościowe pod względem tego jak będziemy mogli teraz doradzać Pacjentom. Wiedząc jak od praktycznej strony wyglądają niektóre usługi zamiast pustego hasła typu “konsultacja”, “psychoterapia”, “test”, wiemy co będzie najlepsze dla danej osoby, tak, aby od razu trafiła tam gdzie powinna, uniknąć faux pas, zbędnego odsyłania gdzie indziej po informacje, co tylko też wydłuża drogę Pacjenta do uzyskania wsparcia i aby współpraca była owocna. Jestem przekonana, że jeśli Pacjent będzie czuł się zaopiekowany i będzie zadowolony, że uzyskał od razu trafioną pomoc, ze względu na to, że osoby umawiające i polecające mają większą wiedzę o środowisku w jakim pracują, nie będzie problemu z marketingiem i chęcią wykupienia pakietu u nas. A sam mgr Niemiec- urodzony wykładowca, ciepły człowiek i widać, że również świetny specjalista, ważne też, że wie i rozumie jak wygląda specyfika Pacjenta psychiatrycznego, przez co widzi naszą rolę i potrafi udzielić wskazówek. Spotkanie było absolutnie ciekawe, w dodatku (przynajmniej w moim przypadku) motywujące i liczę, że będziemy mieli jeszcze okazję w przyszłości w takim uczestniczyć.

Uczestniczka szkolenia dla pracowników CallCenter LuxMed.pl

Twórczy, otwarty na wyzwania, niezwykle zaangażowany człowiek. Szymon wnosi zarówno dobrą energię w każdy projekt, ale i dobre zrozumienie biznesowe projektowych działań. Poznałem go i obserwowałem w szerokim spektrum obszarów: od biznesowego procesu zakupowego, przez analitykę efektów, tworzenie fabuł grywalizacji, kreację procesu rozwojowego po obsługę komunikacji na Social Media. W PEŁNI REKOMENDUJĘ!

Krzysztof Filarski – Storyteller, gamifikator, AI adaptive learning | management partner Westhill Consulting | GAMEHILL learning platform | journalist MAGAZYN BIEGANIE

Pan Szymon okazał się niesamowicie ciepłą i przyjazną osobą, przekonał mnie do zawodu psychologa oraz, że warto udać się do takiego specjalisty. Mimo że była to pierwsza wizyta na pewno będę korzystać z Jego pomocy jak najdłużej będzie to potrzebne. Bez problemu ustalił ze mną dalsze terminy oraz wyprowadził mnie z najprawdopodobniej błędnej diagnozy psychiatrycznej. Mimo umówionej teleporady zgodził się na wizytę online, co więcej bardzo szybko odpowiedział na moje maile z dodatkowymi pytaniami. Bardzo dziękuję za to doświadczenie, ponieważ w końcu po długich próbach leczenia zostałam wysłuchana dokładnie bez zbędnego dopowiadania rzeczy które mnie nie dotyczą.

Karolina – pacjentka umówiona przez portal ZnanyLekarz.pl
%d bloggers like this: