fbpx
Aktualności

Pacjent queer w gabinecie specjalisty – nowe szkolenie

Pracując w gabinecie prawie na pewno zetkniemy się z osobą, która identyfikuje się z jedną z mniejszości. Kontekst społeczny ostatnich lat stawia przed takimi osobami szczególne wyzwania. Co za tym idzie – my, jako specjaliści, mamy obowiązek dostosowywać nasze postępowanie zarówno do aktualnej wiedzy naukowej, jak i do potrzeb pacjentów. Dlatego tez, wychodząc na przeciw tym obowiązkom przygotowałem szkolenie, które pozwoli zrozumieć specyfikę pacjenta queer.

Podczas szkolenia uczestnicy poznają temat osób należących do mniejszości seksualnych, zasady etyczne i prawne, oraz procedury diagnostyczne w przypadku postępowań o prawne ustalenie płci (w przypadku osób transpłciowych i niebinarnych).

Szkolenie przeznaczone jest dla osób pracujących w obszarze służby zdrowia. A wiec lekarzy (w tym psychiatrów), psychologów, psychoterapeutów, seksuologów i coachy. Dodatkowo, szkolenie może również okazać się przydatne dla studentów wyżej wspomnianych specjalizacji i kierunków. Osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymają odpowiednie zaświadczenia.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą szkolenia

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.